Hotline
Hemen Ara
turkish   english   german   arabic
Faaliyetlerimiz?

Faaliyetlerimiz?

Hizmet İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Danışmanlık Tic.Ltd.Şti

Firmamız OSGB hizmeti vermek için kurulmuştur.

İşyeri Hekimliği Mevcut yasa ve yönetmelikler gereği 20/06/2012 tarihli ve 6331 sayılı iş kanunu kapsamında yer alan işyerleri İşyeri Hekimi bulundurmak zorundadır. İşverenler bu zorunluluğu artık bakanlıkça yetkilendirilmiş OSGB’ler den hizmet alımı olarak yerine getirebilmektedirler.

İş Güvenliği Uzmanlığı Mevcut yasa ve yönetmelikler gereği 20/06/2012 tarihli ve 6331 sayılı iş kanunu kapsamında yer alan işyerleri iş güvenliği uzmanı bulundurmak zorundadır. İşverenler bu zorunluluğu bakanlıkça yetkilendirilmiş OSGB ler den hizmet alımı olarak yerine getirebilmektedirler.

İş Güvenliği Eğitimleri İş Kanunu kapsamında zorunlu tutulan işçi eğitimlerini veriyoruz ve belgeliyoruz. Zorunlu ve spesifik eğitimleri işyerinizde periyodik olarak gerçekleştiriyoruz.

OSGB'nin Faydaları Kesintisiz hizmet İş sağlığı iş güvenliği konularına farklı ve profesyonel bakış açısı İş sağlığı güvenliği konularında var olan sorumlulukların eksiksiz yerine getirilmesi (işi sadece bu olan bir kurumdan hizmet almak...)

Gerekli olduğunda özellikli konularda görevlendirilecek profesyoneller ile (uzman branş hekimleri, uzman teknik elemanlar) hizmet kalitesinde artış Profesyonel yazılım sayesinde detaylı, canlı veri üretimi ve takibi İlgili mevzuat değişiklikleri hakkında anlık  doğru bilgilenme İşyerinde fiziksel alandan sağlanan kazanımlar

Whatsapp iletişim
Müşteri Hizmetleri
Yardıma mı ihtiyacınız var? Whatsapp'ta bizimle sohbet edin